صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

رئیس امور پژوهش شرکت گاز آذربایجان‌غربی اعللام کرد:

اجرای ۶۲ طرح پژوهشی در شرکت گاز آذربایجان‌غربی

رئیس امور پژوهش شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: ۶۲ طرح پژوهشی از سال ۸۴ تاکنون از سوی این شرکت عقد قرارداد شده است.

 

«قادر علیزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت گاز آذربابجان‌غربی گفت: نحوه اجرا و همکاری با امور پژوهش‌ها به سه روش پروژه‌های فنی، اینترنشیپ و همچنین حمایت از پایان‌نامه‌های دکتری و کارشناسی ارشد است که ۶۲ عنوان و طرح پژوهشی عقد قرارداده شده نیز در قالب این روش‌ها بوده است.

وی با اعلام اینکه ۲۳ طرح از طرح‌های عقد قرارداد شده، مربوط به پروژه‌های فنی است، افزود: از این تعداد تاکنون ۱۷ طرح به اتمام رسیده و ۶ طرح نیز در حال انجام است.

رئیس امور پژوهش شرکت گاز آذربایجان‌غربی با اشاره به همکاری ۲۰ فقره از طرح‌های عقد قرار داده شده در قالب اینترنشیپ یا کارآموزی، اظهار کرد: از این طرح‌ها نیز تاکنون ۱۹ طرح خاتمه یافته و یک طرح نیز در دست بررسی است.

علیزاده همچنین با بیان اینکه ۱۹ فقره از طرح‌های عقد قرارداد شده، در بخش پایان‌نامه دکتری و کارشناسی ارشد بوده است، گفت: از این تعداد نیز تا بهمن ماه امسال، ۱۰ طرح به اتمام رسیده و ۹ طرح دیگر نیز در حال اجراست.

وی در ادامه، رفع معضلات و چالش‌های فنی مربوط به شرکت گاز را از مهم‌ترین اهداف پیگیری شده از سوی امور پژوهش‌های شرکت گاز آذربایجان‌غربی دانست و تاکید کرد: در این باره آمادگی داریم با پژوهشگران و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری همکاری کنیم.

به گفته وی، پس از تایید موضوع طرح‌های همکاری و اخذ تاییدیه از ستاد شرکت ملی گاز  در قالب پروژه پژوهشی، نسبت به عقد قرارداد و حمایت مالی از طرح‌ها اقدام می‌شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/27 - ١٤:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 195
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج