صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

نماینده مردم شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران:

گازرسانی به روستاهای چالدران نیازمند همت بیشتر است

نماینده مردم شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران گفت: گازرسانی به روستاهای چالدران نیازمند همت بیشتری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، محمد علیپور در جلسه‌ای با حضور شیخی مدیرعامل شرکت گاز استان و محمدزاده فرماندار چالدران، اظهار کرد: پروژه‌های گازرسانی مختلفی در این شهرستان در حال انجام است اما روند اجرای برخی از آنها کمی با تاخیر مواجه شده که انتظار داریم با همت شرکت گاز استان، اجرای آنها تسریع یابد.

وی افزود: انتظار روستاییان پرجمعیت چالدران این است که گازرسانی به این روستاها در اولویت قرار گیرند و این مطالبه ما از شرکت گاز آذربایجان‌غربی است.

نماینده مردم شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران با بیان اینکه تاکید ما توجه بیشتر به شهرستان محروم چالدران است، اظهار کرد: بتده به عنوان نماینده مردم منطقه به طور مسلم از شرکت گاز استان در تامین نقدینگی لازم حمایت خواهیم کرد و از وزارت نفت پیگیر تخصیص اعتبارات لازم به شرکت گاز استان جهت اجرای پروژه‌های گازرسانی به نقاط محروم خواهم بود.

محمدزاده فرماندار چالدران نیز در این دیدار با تقدیر از عملکرد شرکت گاز آذربایجان‌غربی در توسعه گازرسانی به این شهرستان، گفت: انتظار و امید داریم اجرای پروژه‌های در دست اجرا تسریع یابد تا اهالی روستاهایی که آرزوی برخورداری از گاز طبیعی را دارند، این پروژه‌ها را تحقق یافته ببینند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/11 - ٠٨:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 130
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج