صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مسائل و مشکلات ایثارگران شاغل در شرکت گاز آذربایجان‌غربی بررسی شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران شاغل در شرکت گاز آذربایجان‌غربی برگزار شد.

به گزارس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، علیرضا شیخی طی جلسه‌‌‌ای با حضور حجت‌الاسلام رستمی نماینده امور ایثارگران در وزارت نفت و تعدادی از ایثارگران شاغل در شرکت گاز استان، اظهار کرد: خوشبختانه شرکت گاز آذربایجان‌غربی در سال‌جاری علیرغم برخی مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور، سال موفقیت‌آمیزی داشت و زمستان نیز بدون قطعی گاز طی شد که حاصل تلاش و مجاهدت همکاران من در این شرکت بود.

در ادامه این جلسه، حجت‌الاسلام رستمی نماینده امور ایثارگران در وزارت نفت نیز با اشاره به احادیثی در خصوص رعایت تقوا، گفت: آنان که باتقواترند پیش خدا محبوب‌ترند؛ لذا امیدواریم تقوا را در تمامی مراحل زندگی خود پیشه کنیم.

وی با بیان اینکه ارزش خانواده شهدا، کمتر از خود شهید نیست، افزود: رفاه و امنیت و استقلال کنونی مدیون شهدا و رزمندگان و ایثارگران است؛ اگر امروز شهدا نیستند، باید خانواده آنان را تکریم کنیم.

نماینده امور ایثارگران در وزارت نفت، با تاکید بر اینکه استقلال یک کشور، بسته به شهادت‌طلبی است، گفت: باید به مقام شهید و شهادت معرفت پیدا کنیم و آنان و خانواده آنها را محترم بشماریم و خانواده‌شان را تکریم کنیم.

وی با اعلام اینکه وظایف و اهدافی که شهدا انجام داده و آن را دنبال کردند، در زندگی خود جاری و ساری کنیم، اظهار کرد: هدف شهدا ایجاد امنیت و آسایش و حفظ دین بود؛ لذا در ادارات و سازمان‌ها بدید طوری رفتار کرده و خدمتگزاری کنیم که مردم بدانند الگوی ما در خدمتگزاری، شهداء هستند.

گفتنی است؛ پیش از این جلسه، با حضور شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی و حجت‌الاسلام رستمی نماینده امور ایثارگران وزارت نفت، ضمن دیدار با خانواده شهید عبدالله‌نژاد، از آنان دلجویی شد.

*

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/27 - ١٤:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 250
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج