آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
زمان ديجيتال سرور
جمعه 3 خرداد 1398   08:52:30
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

اطلاعیه ها

True

اوقات شرعي

روند پروژه ها،توصیه های ایمنی،اطلاعیه های قطعی گاز، و برنامه های آتی شرکت را در کانال رسمی سروش شرکت گاز استان آذربایجان غربی به آدرس wazargas@ دنبال کنید.
شركت گاز استان آذربايجان غربي
افتتاح و گازرسانی 119 پروژه گازرسانی استان آذربایجان غربی

      
 

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران : دولت تدبیر و امید در امرگازرسانی در کشور انقلاب ایجاد کرده است.

 

 

    

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران : دولت تدبیر و امید در امرگازرسانی در کشور انقلاب ایجاد کرده است.


مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم افتتاح پروژه های گازرسانی استان آذربایجان غربی که همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان برگزار شد گفت : دولت تدبیر و امید با گازرسانی به هزاران روستا در کشور انقلابی در این عرصه ایجاد کرده است

حسن منتظر تربتی با اشاره به اینکه تا پیش از روی کار آمدن دولت 14 هزار روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بوده اند افزود: در طول فعالیت دولتهای دهم و یازدهم 15 هزار روستا نیز از این نعمت بهره مند شده اند که این مساله تحولی مهم در عرصه خدمت گذاری به مردم بوده است.

وی  به بهره مندی 95 درصدی جمعیت کشور از گاز طبیعی پرداخت و اظهار کرد: این رقم ناشی از جایگاه ممتاز و بی نظیر کشور در بین کشورهای جهان است.

مهندس تربتی به وضعیت گازرسانی در استان آذربایجان غربی نیز اشاره و تصریح کرد : گازرسانی در این استان در حال پیشرفت است بطوریکه هم اکنون 99.4 درصد خانوار شهری و 66 درصد خانوار روستایی از گاز طبیعی استفاده می کنند.

وی ادامه داد: با بهره برداری از پروژه های در دست اجرای گازرسانی در این استان ، ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی به بالای85 درصد ارتقا خواهد یافت.

حسن منتظر تربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در انتهای گزارش خود به رئیس جمهور که از طریق ویدئو کنفرانس صورت گرفت پروژه هایی که افتتاح و یا عملیات اجرایی آنان در آذربایجان غربی  آغاز می شود نیز پرداخت و گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 34 روستا، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 69 واحد صنعتی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 14 ایستگاه TBS و افتتاح پروژه گازرسانی به 2 شهرک صنعتی است که امروز با دستور حضرت عالی آغاز می گردند.

 

1398/3/1 چهارشنبه
...
....

افتتاح مرکزآموزشی صنعت گاز استان در سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی

      
 

مرکز آموزشی صنعت گاز با حضور دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی و مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران عصر امروز در محل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی افتتاح شد.

 

 

    

مرکز آموزشی صنعت گاز با حضور دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی و مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران عصر امروز در محل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی برای احداث این مرکز که شامل تجهیزات مورد نیاز سیکل کامل ورود گاز به ایستگاه تا شبکه توزیع می باشد هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

این مرکز به گونه ای طراحی شده است که همه مراحل لازم مهارت آموزی در این صنعت به صورت کامل و به طریق عملی و نظری صورت می گیرد.

شایان ذکر است که این مراکز در راستای امضای تفاهم نامه ای بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور در سراسر کشور در حال احداث و تکمیل هستند که امروز مرکز آموزش استان آذربایجان غربی به بهره برداری کامل رسید.

 

1398/2/11 چهارشنبه
...
....

مدیر عامل شرکت گاز استان :

      
 

این مرکز آموزشی مجهز نتیجه تلاش کارکنان و نگرش صحیح همکاران ما به مقوله آموزش و مهارت آموزی است.

 

 

     

این مرکز آموزشی مجهز نتیجه تلاش کارکنان و نگرش صحیح همکاران ما به مقوله آموزش و مهارت آموزی است.


علیرضا شیخی در آیین افتتاح مرکز آموزشی صنعت گاز در سازمان فنی حرفه ای استان ضمن تقدیر از مدیریت این سازمان و همچنین تلاش های مسئول آموزش شرکت ملی گاز ایران گفت : آموزش و مهارت آموزی نقش محوری در افزایش راندمان کاری و همچنین بهره وری دارد و با این هدف و نگرش اصولی به آموزش هست که این مجموعه احداث گردیده است.

وی ادامه داد: در ابتدا تلاش بر این خواهد بود که کارکنان شرکت به صورت اصولی و علمی در این مرکز آموزش ببینند .

شیخی اضافه کرد:از دید من وبا توجه به اهمیت مساله آموزش می توانم به جرات بگویم که این مجموعه سرمایه مهم و ماندگار برای استان عزیز آذربایجان غربی است و کارشناسان زبده ای را در این حوزه تحویل این استان و کشور خواهدنمود.

 

1398/2/11 چهارشنبه
...
....

مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران :

      
 

 

آموزش خدمتی گران اما بسیار ارزشمند است.

 

 

   

 آموزش خدمتی گران اما بسیار ارزشمند است


مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه خدمات آموزشی در دنیا بسیار گران قیمت هستند افزود : به رغم این گران بودن ، امر آموزش در بلند مدت نه تنها به صرفه بلکه بسیار با ارزش است.

وی ادامه داد: در راستای همکاری شرکت ملی گاز ایران با سازمان فنی و حرفه ای کشور تاکنون در 25 مرکز استان و شرکتهای گاز استانی مراحل احداث مراکز آموزشی این چنینی در حال ساخت، تکمیل و بهره برداری هستند و من امروز بسیار خوشحالم که یکی از بهترین و بی نقص ترین مرکز را در این استان افتتاح نمودیم

فرشیدی ضمن تقدیر از حمایت های رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور افزود : نیاز ما با توجه به تعداد نیروی انسانی در تهران بسیار بالاست که امیدواریم در سایه توجهات معاونت محترم وزیر احداث مراکز این چنینی در تهران و سایر مراکز استان ها نیز هرچه سریعتر صورت پذیرد.

 

1398/2/11 چهارشنبه
...
....

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

      
 

مسیری که شروع کرده ایم را با قدرت بیشتری ادامه می دهیم.

 

 

     

مسیری که شروع کرده ایم را با قدرت بیشتری ادامه می دهیم.


دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به همکاری و توافقی که با شرکت ملی گاز ایران صورت گرفته است گفت: مسیری را که شروع کرده ایم با قدرت و سرعت بیشتری ادامه خواهیم داد

وی با اشاره به مرکز ایجاد شده در استان آذربایجان غربی افزود : آنچه که امروز در اینجا مشاهده کردم مایه مباهات و در نتیجه تلاش کارکنان خدوم شرکت گاز استان آذربایجان غربی خصوصا مدیریت محترم عامل بوده که چنین مجموعه بی نقصی را برای آموزش فراهم آورده اند.

پاک سرشت اظهار کرد :امیدوارم در سایه تلاش ها و کوششهایی که صورت می گیرد ما شاهد آن باشیم که این مشعلی که امروز بر افروخته شد روز به روز شعله ورتر باشد.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به کامل بودن مرکز آموزشی احداث شده توسط شرکت گاز و امکانات خوابگاهی سازمان فنی و حرفه ای استان پیشنهاد کرد : می توان از این امکانات به نحوی در راستای ارائه خدمات آموزشی به استانها و مناطق دیگر کشور نیز بهره جست.

 

1398/2/11 چهارشنبه
...
....

بيشتر
آئین نامه ها، بخشنامه ها و تصویب نامه ها
قانون الحاق 94 -ماده 13 معافیت مساجد

برای مشاهده آئین نامه اجرایی معافیت مساجد اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....

قانون بودجه 97- معافیت مدارس و افراد تحت پوشش کمیته امداد

برای مشاهده آئین نامه اجرایی معافیت مدارس و افراد تحت پوشش کمیته امداد اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....

آئین نامه اجرایی ماده 13 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان

برای مشاهده آئین نامه اجرایی ماده 13 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....مجری سایت : شرکت سیگما